Rezervasyon ve Bilgi Hattı
0532 504 47 48
H

Hakkımızda

HakkımızdaBİZ KİMİZ?


Otelimiz, modern sistemin vermiş olduğu son teknoloji ile donatılmıştır.Odalarımız tamamen yenilenmiştir. Tüm odalarımızda LED TV bulunmaktadır. Ayrıca Kendine ait otoparkı mevcuttur. Otelimiz konum olarak; 9 Eylül Hastanesine 15 metre, İzmir Fuar alanına 2 km, Havaalanına 10 km, Narlıdere Askeriye Birliğine 5 km, Güzel Sanatlar Fakültesine 1 km, İnciraltına 1,5 km, Agora Alış Veriş Merkezine 1,5 km,Ekonomi Üniversitesine 1 km, Konak Şehir Merkezine 7 km, Alman Konsolosluğu ve Agemennon Kaplıcalarına yürüme mesafesindedir.Odalarımız oldukça geniş ve ferahtır. Plaza Otel, 5 Suit, 2 Deluxe Suit ve 85 Standart Odası ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. 


VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz sektörlerde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek, küreselleşmek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ


İzmir Plaza Otel’ in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir.